Acil bakarmisiniz eski sevgilimin derdi ne

11.05.2021 17:09:44

Beni çok sevdi hep peşimde koştu ama en sonda ciddi ayrıldık bana yazma bitti dedi aynı siniftayiz bana ins dm attı başka kızlarla konuşurken sonra geldi evimin onunde bekledi sürekli laf attı okul grubunda sonra arkadaşıma acil bişi konuşacam.demis açsın bende dedim bitti gelmiyorum arkadaşımda sabahın 10 da o bitirmemiş dedi sizce bu ne yazmalimiyim ona beni hala seviyormu?

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim
Bu Soruna Üretilen Çözümler

mantıksız hareketler yapmış erkeklerin ilişkide en büyük sorunlarından birisidir bu zaten ama bence şuanda pişman bence gidip bi konuş en azından derdini anla eğer pismansa ve gerçekten üzgünse bence bir sans daha verilebilir

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

İlk önce ne istediğini bilmelisin. Nasıl bir ilişkiniz vardı? Seni yoruyor muydu yoksa mutlu muydun? Bunları iyice tarttiktan sonra onun sana dediklerinden etlilenmeyecegine eminsen konuş. Huylu huyundan vazgeçmiyor. Geri dönmek istiyorsa eğer ve yine başlayacaksaniz sonunun farklı bitmeyeceğini bil.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Bencede bir konus dinle,kendine olan saygini bozmadan cevaplar ver,unutma herkes kendine yakisani yapar.Mantiksiz geliyorsa kurdugu cumleler kendini uzme vaktini harcama guzel kardesim okuluna odaklan,karsina daha cok insan cikacak.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Bu erkek milleti heo aynıdır ona gore mi dvarancaaksin sanki bence hic umrunda olmasin oyle ergen biri sen kendinle daua mutlu olursun olgun udusnceli birisin bence kenfine baska yol ciz

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Ah güzelim henüz çok gençsiniz belli ki. Sen güzelce düşün bitmesinin daha mı iyi daha mı kötü olacağına karar ver, buna göre onunla da konuş. Kendini, duygularını korumayı bırakma. İnsanlar seni sen izin verdiğin sürece üzebilir. Mutlu olmak için önce sağlıklı bir iletişim gerekir. Herkesin ilişkisinde elbette kavgalar çalkantılı dönemler olur fakat sürdürmekten yana olan çözümcü insanlar karşılıklı bir yolunu bulup devam eder.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Kaç yaşında bu çocuk ? Ergence hareketler bitti yazma deyip sonra peşinde koşması ne oluyorsa ???? sevip sevmediğini bilemem ama bi amacı var belli ki konuş bakalım ne diyecekmiş..

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Sponsorumuz: takipçi satın al
tiktok jeton hilesi - connect tv play - netblu apk - tv apk - cs 1.5 indir - tiktok hile - yabancı şarkılar dinle - connect tv play - erkek spor ayakkabı