Akrep burcu erkek nasıl biridir.

21.05.2020 02:10:57

Merhabalar , okuldan arkadaşımdı yeni yeni görüşüyoruz. Buru akrep , burçlara inanıyorum. Nasıl biridir sizce inanan varsa yardımcı olur mu ?

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim
Bu Soruna Üretilen Çözümler

Okadar zor ki ben ilişkimi yaşamadım bukadar sezgileri yüksek bir burç olamaz. Eğer yükseleni de akrepse geçmiş olsun onu taşımak çok zordur gerçekten sürekli yanında dikkat etmen gerekme hastalığı oluyor

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Akrep burcu erkeği zor bi insandır. Hatalı olduğunu hatalyken bile asla kabul etmez. Sevdiği zaman iliklerine kadar hissedersin verdiği değeri. Seni prenses gibi hissettirir ama tutkuları öfkeleri olan bi burçtur çok ağlayadabilirsin. Herşeye rağmen akrep burcuyla aşk yaşamak çok güzeldir

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Benim tanıdığım akrep burcu erkeği sakin ketum mesafeli duygusal gizemli çok gururlu ama asla kindar değil gayet olgun karakterli cinselliğe pek düşkün birisi değildi. Ama biraz soğuk buluyordum onun dışında pek bir problem yoktu.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Benim tanıdığım iki tip var ikisinde birbirine çok zıt ama biri bana tamamen sadık bensiz yapamaz ve benim hakkımda asla kötü düşünmezdi bana kıyamazdı bile korur kollar çokta güzel severdi ama diğeri tam tersi

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Akrep Burcu bana hep çok tehlikeli gelmiştir. Sıkıntılı insanlar bencil kıskanç bilmiyorum senin burcunla uyumu önemli birazda ama genel olarak hırsları yönetir akrepleri..

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Ben bir akreple tanıştım. Bende toprak grubuyum. Erkeklerde yükselende etkiliyor sanırım. Kıskanç vs deildi. Çalışkan bir insandı. Gizemli ve melankolikti. Kinci bir yapısı vardı. Çok zeki ve gururluydu. Burçlara bende inanırım ama dediğim gibi yükselen ve yetiştirilme tarzı da çok etkili karaterinde :)

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Akrep burcu için en önemli şey güven ve sadakattır.bunlar onun için olmazsa olmazdır.güvenini aldıktan sonra seni deli gibi sever.hareketlerinde bı dengesizlik,çelişki yakalarsa aşırı şüphelenir.cok kıskançtır sevdiğinı kimseyle paylaşamaz.cinsellik onun için olmazsa olmazdır.cinsel gücü çok kuvvetlidir.aklında hep bı köşede cinsellik vardır.sevdigine çok bağlanır.gizemli olan kadınlar onlara çok çekici gelir.gozleri çok etkili bakar.gozlerine ve bakışlarına aşık olursun.cunku çok derin bakışları vardır.akrep erkegiyim:)))cinsellik isteyen bütün kadınların en iyi tercihidir.dikkat et canını yakma erkeğin,intikam duygusu kötü sonuçlar doğurabilir.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Sponsorumuz: İnstagram Ucuz Takipçi