Annem neden böyle ne yapayım

11.06.2021 18:28:32

Annem sürekli beni baskalari ile karsilastirarak buyuttu. Basarili olmami istedi hep. Annem yüzünden kendime özgüvenim olmadı suan da yok cok sıkıntı cekiyorum. Yaptigim hicbisey begenmiyo. Üstelik hep kendini haklı saniyo. Yaptiklarindan hic pisman degil. Onunla oturulup dertlesilmiyo. Hayalim hep dertlesmek ondan güç almak fakat annem üstüne sevgilimu begenmiyor üstelik sevgilim olmasini istemiyo amanbu hayat benim yanlışsa benim yanlışım doğruysa benim doğrum ona ne yapmam gerekiyo sehir bile değiştirmek istiyorum sizce ne yapmalıyım arkadaşlar

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim
Bu Soruna Üretilen Çözümler

Sorunları çözmek istersen sorunu yaşadığın kişiyle konuşman gerekir. Bu tür konularda araya bir hakem alarak direkt konuyu bütün yönleriyle masaya yaptırmanız iyi olur. Herhangi bir çözüm bulamıyorsan sadece yaşaman gerektiği kadar muhabbet edersin.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Okurken kendimi gördüm. Ve inan bana hiç çözüm bulamadım. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama ben 18 yaşındayım ve artık kendimi YKS de düzgün bir yer tutturayim da gideyim diye motive ediyorum, çalışıyorum. Konuşmayı defalarca denedim. Ciddiye alınmıyorum,senin psikolojin bozulmuş, streslisin bu yüzden böyle konuşuyorsun tarz şeyler deniyor. Ben artık saldım. Eğer şehir değiştirecek ya da başka bir eve geçecek imkanın varsa düşünme bence. Çünkü konuşarak düzeltmek çok zor onlari. Huylu huyundan vazgeçmiyor. Vazgeçse bile 2 gün sürüyor.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Bence ona bu düşüncelerini söyle zaten benimde annem başkalarıyla karşılaştırıyor bu duruma üzüldüğümü ve sinirlendiğimi söyleyince birdaha söylemiyor bence sende denemelisin.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Sponsorumuz: takipçi satın al
tiktok jeton hilesi - connect tv play - netblu apk - tv apk - cs 1.5 indir - tiktok hile - yabancı şarkılar dinle - connect tv play - erkek spor ayakkabı