Annemle kavga ettim,Nasıl barışırım?

11.06.2021 22:37:39

Annemle kavga ettim,pizzacıdan geçiyorduk çok güzel koktu ya alalım ya da yapsana dedim o da olmaz dedi markete girdik yine pizza gördüm ya alalım işte dedim o da hayır her istediğini yapamayız dedi çıktık marketten sonra öf anne ya neden almıyorsun canım çekti ya neden yani istediğim Hiçbirşeyi yapmıyorsun dedim doğru konuş dedi bende kötü annesin fln dedim ağzına yapıştırıcam şimdi birtane dedi bende sosyal hizmetlere şikayet ederim falan dedim küstük babamada anlattı o da küstü 1 buçuk günden beri konuşmuyor ne yapmalıyım?

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim
Bu Soruna Üretilen Çözümler

Herkes annesiyle kavga ediyordur mutlaka..etmiyorum diyen yalan söylüyordur zaten.Burda önemli olan “saygı” çerçevesinde bir tartışmadır.Ama sen anneni suçlarken bu unsura dikkat etmemişsin.Yerinde olsam özür dilerdim, kaybettikten sonra değeri anlaşılıyor.Bence düşün

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

ben de annemle çok kavga ediyorum ama bence saçma bi sebepten dolayı kavga etmişsiniz çok ağır konuşmuşsun ama olan oldu canım tek yapman gereken özür dilemek bi de kurabiye falan yapıp ikram edersen çok sevinir anneler böyle şeylere bayılır. ana yüreği bu sonuçta değil mi :)

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

''Anneciğim, düşünmeden konuştum. Özür dilerim. Gerçekte demek istediklerim bunlar değildi, anlık bir gaflete düştüm.'' minvalinde sözler sarf edersen annen seni anlayışla karşılayacaktır. Ana yüreği her zaman empati kurar. Umarım tatlı bir şekilde barışırsınız.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

En zor duygulardan biri annesiz ya da babasız kalmak. Bu tür sorunları genel olarak yaşıyorsan öncelikle annesi ve babası vefat eden biriyle dertleşmek gerekir. Mantıklı bir şekilde özür dilemen yeterli olur bence. Sosyal hizmetlere şikayet etme olayı bence biraz abartılı olmuş. Bu konuda biraz daha seviyeli olmak iyi olur.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Aileler çocuklarının istediklerini almayı,isteklerini yerine getirmeyi isterler elbette. Ama bence annenin yanında yeterli para yoktu veya sıkışık bir donemden geçiyordunuz. Üstelemek yerine bunu düşünebilirdin. Gidip özür dileyebilirsin. Veya bazen evde yemek olmadığında fırından ekmek hamuru alıp üzerine pizza malzemeleri koyarak düşük bütçeli pizza yapıyorum ben. Annenlere akşam yemegi için bu tarz biseyler yapabilirsin. Ya da herhangi bir aksam yemeği hazirlayabilirsin. Bu onları mutlu eder ve gönüllerini alırsın diye düşünüyorum.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

yaaa belki annen de alacak para yoktur ya da ona yetecek parası yoktur kadını zor durumda bırakmışsın gönlünü al özür dile yaptığın bence ayıp olmuş annen senden daha çok almak ister istediğin şeyi emin ol buna ama olmayınca olmuyor işte

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Sponsorumuz: takipçi satın al
tiktok jeton hilesi - connect tv play - netblu apk - tv apk - cs 1.5 indir - tiktok hile - yabancı şarkılar dinle - connect tv play - erkek spor ayakkabı