Arkadaşa Aşık Olmak

07.06.2020 13:43:02

Merhaba. Son zamanlarda bir arkadaşımın arkadaşıyla tanıştım sanal üzerinden. Kendisi sosyal medyadan nefret eden, biraz içine kapanık bir tip diyebilirim. Bazen geceleri konuşarak bir şeyler izliyoruz, bazen oyun oynuyoruz. İlk tanıştığımızda da çok samimiydi, halen öyle. Onunla konuşurken gerçekten çok mutlu oluyorum ve o yazmadığında kötü hissediyorum diyebilirim. Kendisi sürekli oyun oynayan biri bu yüzden geç cevap vermesi sıkıntı değil de tüm gün aktif olup sonraki gün cevap vermesi üzücü olabiliyor. Ortak bir arkadaşımıza anlattım ve mesajlarımızı gösterdim biraz. Arkadaşımın dediği şey bu çocuğun içinden ne çıkmış böyle, tarzında oldu. Şu mesaj olayını da arkadaşıma anlattım ve bana dediği şey oyunda yenildiği zaman kızgın olması, dedi. Daha sonra yazdığımda gayet güzel bir şekilde muhabbet ettik, hatta dediğim gibi ortak arkadaşımız inanmadı bu o mu diye. Zamanla fark ettim ki gerçekten ona karşı yoğun duygular besliyorum. Anlattığım arkadaşlarımın dediği şey gerçekte buluşun, biraz daha konuşun (yani biraz daha tanıyın birbirinizi) ondan sonra halen aynı duyguları hissediyorsan söylersin oldu. Ben de arkadaşlarıma katıldım bu yönde. Ancak takıldığım bir yer var ki, reddedilme ve bir daha eskisi gibi olamama korkusu. 2 sene önce galiba bu hoşlandığım çocuk friendone yedim, gibisinden bir şey söylemişti. Acaba benden hoşlanıyor mu diye düşündüğümde hoşlansa bile söylemez diyorum içimden. Bana önerilerinizi söyler misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim
Bu Soruna Üretilen Çözümler

Aradan biraz zaman geçmiş ne yaptın bilmiyorum ama bence de gerçekte görüşün. Sanal ilişkiler genelde geçici bir heves oluyor ve böyle olmamasj için gözlerinizin içine bakmanız gerekiyor. Biraz olsun sevdiğini hissettiğin de hafiften hissettiklerini dile getir bence. Reddedilirsen de sakın üzülme sonuçta kaderinde kim varsa ne olursa olsun o seni bulur bunu sakın unutma:)

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

sana kendimin yapamadığı bir şeyi tavsiye edeceğim. sonucu ne olursa olsun duygularını dile getir. ama duygularının yoğunluğuna güveniyorsan. ben yapamadım, hiçbir zaman yapamadım. ama bazı şeylerin yaşanması gerekiyor. çok kararsız kalırsan da içgüdülerini dinlemelisin, işte bunu sonuna kadar önerebilirim :))

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Eğer duygularını paylaşmazsan . Sürekli o duygular hissettiklerin büyür güzel bir şekilde karşina al konuş derim . Başkasına giderse keşke deneseydim die kafanı taşlara vurursun . Olmazsa bile artık umutlanmazsin

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Bu tarz bi olay benim başıma geldi ve kendisi başka kişilerle konuşmaya başlarsa arkadaş olarak destek olmam gerekirken hoşlandığın için kıskanıyorsun ve ya itiraf edeceksin ya da susup acı cekeceksin o herhangi birini bulmadan sen hafif zarflar atıp ağzını yokla bence yok yere umutlanmak çok kötü çünkü hele ki alışmışken kaybetmek istemeyeceksin ama arkadaş kalamazsın da sana yazık ki uzaktan ilişkiler sıkıntılı epey korona bitince buluşmalı veya görüntülü falan yüzyüze konuşmalı ilişkiler daha sağlıklı olacaktır insanlar sanalda kendini olduğundan farklı yansıtabiliyor gönlünce olsun ne diyim

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

bence aceleci davranma birak zamana, oldugun gibi kal sen de . erkegin acilmasi tarafindayim cunku boylesi daha kiymetli olur sen ona inceden sinyaller ver ama eger cok erkense arkadasliginiz biraz zaman gecsin derim.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Aynı şehirlerdeyseniz, arkadaşlarınızın söylediği gibi buluşun ve konuşun. Ama farklı şehirlerdeyseniz ilişki yürütmek zor olabiliyor. Yani teknoloji gelişti, bir çok uygulama üzerinden görüntülü falan konuşulabiliyor ama çok sağlam bir ilişki çıkarmak zor bu durumda. Bir de nacizane benim fikrim, biraz daha düşünmeniz. Yani yeni tanışmışsanız ilişkinize bir ad koymaktan ziyade biraz daha tanıyın derim. Zaten beraber bir şeyler izleyip, oyun oynuyormuşsunuz zamanla devamı gelir zaten düşüncesindeyim.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Sponsorumuz: takipçi satın al
tiktok jeton hilesi - connect tv play - netblu apk - tv apk - cs 1.5 indir - tiktok hile - yabancı şarkılar dinle - connect tv play - erkek spor ayakkabı