Asik oldum çok kotuyum

30.08.2022 20:16:36

Arkadaşlar ben hiç aşık olmak istemesem de aşık oldum ve aşık olduğum insanda beni gerçekten seviyor bana öyle güzel şeyler söylüyor ki bana bundan sonra ya seninle ya hiç olur diyor veya da ömrümü seninle geçirmek istiyorum diyor ne kadar güzel şeyler söylese de guvenemiyorum çok korkuyorum bu güzel günlerin bitmesinden ona da korktuğumu söyledim ama korkmana gerek yok ben hayatım boyunca ilk defa seni bu kadar çok sevdim senin yanında olmadığım an canım yanıyor dedi ben çalışan bir insanım bana sen çalışma ben sana bakarım dedi ama ben neden bu kadar korkuyorum kaç gündür kafayı yicem ne yapmaliyim ne olur tavsiye verin arkadaslar

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim
Bu Soruna Üretilen Çözümler

Yaşadığın şeyler çok güzel ama bence he şeyin aşırısı zarar birbirinize aşık olmanız çok güzel ve ilk başlarda her şey daha da gerçek dışı gelişiyor lütfen sakin kal ve hareketlerini biraz daha gözlemle sana çok fazla vaadlerde bulunuyor ve bence senin içinde korku olmasının başka sebepleri de var ve asla bir erkek için işinden ekonomik özgürlüğünden vazgeçme şunan yaşadığın duygunun güzelliğinin tadını çıkar ve hiç bir şeyi fazla düşünme bütün hayatın o olmasın ve kendini hayatın akışına bırak

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Merhaba aşık olmak çok güzel bir şey ama bunu karşılıklı yaşamak daha güzel, sadece aşırıya kaçmamaya bak çünkü hep eksik hissedersin bazen biz kadınlar aşırıya gidebiliyoruz çünkü.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Merhaba, bence içindeki kuruntuları bir kenara bırak. Sadece an’ı yaşa ve geleceğin güzel günlerin seni beklediğini düşün. Buna odaklan. Aksi takdirde olumsuzluklar senin mutlu olmanı engelleyebilir. Güven sorununu en kısa zamanda çözersin onu tanıdıkça merak etme.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

yaşadığın durumu çok iyi anlayabiliyorum ben de bana aynı sözleri veren birini 2 yıllık ilişkimiz sonunda başkasına kaybettim ve tabiki güven problemi oluştu ondan sonra kimseye güvenemedim. o yüzden böyle durumlarda sana vereceğim ilk tavsiye içgüdünü, kafandaki sesi tamamen göz ardı etmemen olur. ancak buna kapılıp kendini her şeye kapatma lütfen. unutma dünyaya 1 kere geliyoruz ve aşk belki 1 kere belki 5 kere tadılması gereken eşsiz bi duygu. bunu sırf korkuların var diye tamamen çöpe atma. yaşadığım için yine kendimden örnek veriyorum, evet kötü bi ayrılık geçirdim evet bazı şeyleri kaybettim ama asla pişman değilim ve buna kesinlikle değdi. hayatta bazı şeyleri yaşayarak öğrenmemiz gerekiyor ve her şey toz pembe olmayabiliyor. ama bu senin hayatın ve sadece 1 kere yaşama hakkın var o yüzden iyisiyle kötüsüyle yaşayıp gerekirse ders çıkarmayı göze almalısın.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Öncelikle Merhaba. Ne kadar süredir bir ilişkinizin olduğu, yaşlarınız bu konuda çok önemli. Güven problemi halâ çözülemediğine göre sanırım henüz yeni. Birini çok sevdiğimizde hepimiz bu korkuyu yaşıyoruz aslında. Şu anda yaşadığın hisler çok güzel şeyler ve kaygıların sebebiyle bu hislerin keyfini çıkaramıyorsun. Güven problemin var, ama hayatımızın her döneminde ne kadar zaman geçerse geçsin, ilişkinin boyutu ne olursa olsun sonlanma ihtimalinin olduğunu unutmamak gerek. Ancak bunu düşünerek, kötü senaryoları kafamızda büyüterek ancak ilişkinin gidişatını kötü yönde etkileriz. Güven problemi zamanla aşılacak bir şey ve bu konuda karşıdaki kişinin tutumu çok önemli. Kendini akışa bırakmalı, bu güzel hislerin tadını çıkarmalısın. En azından bir süre lendini fazla kaptırmadan karşıdaki kişinin hareketlerini de mantık çerçevesinde süzgecinden geçirerek onun da desteği ile tabiî bunları alabilirsiniz. Mutluluklar dilerim.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Sponsorumuz: takipçi satın al