Biriyle aradaki mesafe nasıl ayarlanır ?

23.05.2020 00:25:59

Herkese merhaba. Ben şunu hep merak ederim. Karşınızdaki insanla aradaki mesafeyi nasıl ayarlıyosunuz ? Bunu neye göre yapıyorsunuz mesela ? Kriterleriniz nelerdir ? Şimdiden teşekkür ederim zaman ayırdığınız için ..

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim
Bu Soruna Üretilen Çözümler

Ona sırlarımı vermem, çok soru sormam karşı taraf anlatırsa dinlerim mesela, sınırlarını koruman gerek bundan sebep hayır demeyi bilmelisin emin ol seni daha mutlu edicektir.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Bir kere en baştan samimi olmamalısın bence.Biraz konuşup tartman lazım karşındakini. Yani nasıl konuşuyor neler diyor dikkat etmen lazım. Zaten kişi kendini belli eder verdiği cevaplarla falan. Ben genelde hislerime güvenen biriyim ve hemen güvenmem ama eğer o kişi samimi geliyorsa yanlış bir hareketini görmezsem hissetmezsem ona göre davranırım ve yine belli bir mesafe koyarım. Yine de kişiye göre değişir ama dikkat etmek lazim çok bağlanmamak lazım yoksa üzülen biz oluyoruz.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Hayatına alacağın her bireye mesafeli davranmalısın.Onu çok tanımadan ona kendine dair sırları anlatmamalısın bunun sonunda üzülen sen olursun ve sakın hayatında olan veya hayatına alacağın biri için kendinden vazgeçmemelisin.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim