Bitcoin Borsası Tavsiye?

24.02.2021 07:59:20

Merhaba arkadaşlar bitcoin borsası tavsiye istiyorum. Sizce hangi bitcoin borsasını kullanmalıyım? Hangi borsanın komisyon oranı ne kadar? Bitcoin borsası ile ilgili internette pek bilgi bulamıyorum. Belki aramızda yardımcı olacak arkadaşlar vardır. Teşekkür ederim şimdiden. Aradığım borsa en güvenilir ve en uygun komisyon oranlarını sunan Türkçe dil desteği de olan bir borsa.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim
Bu Soruna Üretilen Çözümler

Bende çok ilgilenmek istedim ama bir türlü yapamadım bunun için çok dikkat etmen gerekecek yoksa tam olarak yapması biraz zor olablir. O yüzden en iyisi sistemde takip etmek gerekiyor. Ben öyle yapıyorum çünkü.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Risk alıp hızlı para kazanmayı denemek istiyorum dersen binance kullanabilirsin, güvenilirdir. Ya da forex piyasalarında da işlem yapabilirsin. Ama tabi paranın tamamını kaybetmeyi göze aldıysan. Yatırım işi öncelikle sabır işidir. Hiçbir bilgim yok dersen altın al koy kenara derim. En azından değer kaybını bir miktar azaltırsın. Ama yok ben bilanço okumayı araştırır öğrenirim dersen. En güvenli liman borsadır. Zarar elde eden veya kârı kademeli olarak düşen bir şirkete yatırım yapmadığın sürece endeks ne kadar düşerse düşsün. Yeterince beklersen güneşi görürsün.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

binance dünyanın en büyük spot kripto para borsası şu anda. o yüzden çok güvenilir geliyor bana. ayrıca btcturk ve diğer borsalara baktığım zaman komisyon oranları çok yüksek. binance komisyon oranını %0,050'ye kadar indirebiliyorsun. ama dediğim gibi kampanyalı bağlantı üzerinden kayıt yapman gerek

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

En ustteki kisinin dedigi gibi bence de bulasma cunku daha az miktarda para donen hatta kaziklananlar bile duydum bence bosver ek is olarak calis baska is bul bence fayda hic gelmez

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Anlamam kardeşim bitoin falan ama beni dinlersen hiç uğraşma haram para netice de yani ne gerek var altın al dolar al ama bit pin ne ki yabi benim görüşüm tabi ki sen bilirsin ama yine de

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

ben binance üzerinden işlem yapıyorum. bunun sebebi komisyon oranlarının çok düşük olması. kampanyalı bağlantı kullandığın zaman %10 daha az komisyon ödüyorsun ve %25 bnb indirimini de açınca tadından yenmiyor.

binance dünyanın en büyük spot kripto para borsası şu anda. o yüzden çok güvenilir geliyor bana. ayrıca btcturk ve diğer borsalara baktığım zaman komisyon oranları çok yüksek. binance komisyon oranını %0,050'ye kadar indirebiliyorsun. ama dediğim gibi kampanyalı bağlantı üzerinden kayıt alman gerekiyor.

KAMPANYALI BAĞLANTI ÜZERİNDEN %10 İNDİRİM + %25 BNB İNDİRİMİ İLE ÜYELİK ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİN.

Borsaların komisyon oranları şu şekilde:

Thodex: Alım — satımda %0.10 ile %0.15 arasında değişmektedir. Üzerine bir de %18 KDV komisyon ücreti uygulanmaktadır.

Paribu: %0.25 ile %0.35 arası alım — satımda değişmektedir. Thodex’in bile üstünde komisyonlar alınmaktadır.

Btcturk: Kripto/TRY komisyon oranı %10 ile %18 arasında alım — satımda değişmektedir.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Sponsorumuz: takipçi satın al