Çok korkuyorum ve oldukça karmaşığım

11.03.2020 23:58:54

Biraz uzun olacak şimdiden sabrının için teşekkür ederim. En yakın arkadaşım,adına burada Elbert diyelim. Tanışalı iki yıl oluyor. İlk gördüğüm anda ona karşı bir şeyler hissettim ama bundan emin olmaya çalışmak ondan bir şey görmek adına çok bekledim. Bu süre içinde çok sıkı arkadaş olduk. Tanışalı yedi ay olmuştu babasını kaybetti. Yanında olmaya devam ettim. Bir gün birlikteyken beni öptü ve ben ona açıklamak zorunda kaldım. Sekiz ayın sonunda ona hislerimi söyledim çok şaşırdı saatlerce konuştuk ve deneyeceğini söyledi. Neredeyse bir aylık bir sevgililik sürecimiz oldu. Sonunda olmayacağını,bana karşı öyle bi hissi olmadığını beni kaybetmek istemediğini kavga dövüş bitirmek istemediğini söyledi. Kabul ettim. İster istemez aramıza bir mesafe girdi. Sonra o mesafeleri de aştık çok özet geçiyorum o kadar çok şey varki aştığımız aslında. Gelelim günümüze. Her şeyi bitirdim o duygulara karşı. Onu tamamiyle dost olarak sevdiğimi kabullendim bu şekilde devam ettik bu bizi daha da yakın kıldı. Bir süre önce hayatıma biri girdi. Sevgili sürecindeydik. Bunu öğrendiğinden beri Elbert bambaşka bi insan oldu. Normalde yapmayacağı davranışları yaptı kıskandı trip attı uzak davrandı ne zaman o kişinin adı geçse gerildi gerildik vs. Sonra nedenini söyledi o kişiye güvenmediği için bana yakıştırmadığını benim daha iyisine layık olduğumu söyledi. Bu arada elbertın bana karşı bi hissi yok bundan eminim. O sevdiklerine ve bana karşı fazla korumacıdır. Bana karşı kıskançlığı sadece farklı bir durum. Soruna gelelim o kişiyi hayatımdan çıkarttım. Ama şimdi biz elbırtla bir süredir sevgili gibiyiz o kişi hayatıma girmeden öncede öyleydi sonrada öyle oldu. Ama ben o kadar korkuyorumki onun hayatına biri girince bu durumu kaybetmekten. Kendimi yiyip bitiriyorum. İnanılmaz bi korku var içimde. Bir yanım beni sevsin benimle olsun diyor. Bir yanım hayır biz böyle de çok iyiyiz hem sen o duyguları kapattın diyor. Kendimle çelişiyorum ya da düşüncelerim beni allak bullak etti bilmiyorum. Ben istiyorum ki her an yanımda olsun hep onunla olayım onunla uyuyayım onunla güleyim onunla gezeyim...ama tabi hayatın akışı başta buna izin vermiyor. Ne yapacağımı şaşırdım kendimi kötü hissediyorum lütfen yardım edin. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim
Bu Soruna Üretilen Çözümler

Hislerimize biz karar vermiyoruz ne yazıkki. Karşınızdaki insaj sizi kadın /erkek anlamında sevmiyor insan olarak seviyor. Onun hoşna giden senin onu sevmen belkide... neticede onla sakince konuşup bu karmaşk ilişkinin ikinizede yarar getirmeyecegini sonunda kırılganlıklar yaşayacağınızı güzelce anlatıp anlasmalısınız .mümkünse birbirinizi görmemelisiniz. Rollerin karmaşık olduğu iliskilerde hep kırılganlıklar olur azizim... get away from here

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Ne kadar kendine sen o duyguları bitirdin desende içinde hala bitmemiş ve sen ona aşıksın. Elbert da bence sana karşı boş değil yani o da kendine itiraf edemiyor bence. Bu olayın aynısını yaşadım ordan biliyorum.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Bence sen ona aşıksın.. ne şekilde olursa olsun hayatında olsun istiyorsun ama gerçekten eski sevgiliden arkadaş olmuyor ağar seven taraf sen isen çok kiriliyorsun.. Erkekler biz kadınlar gobi değil bence onun yaptığı bencillik seni paylaşmak istemiyor . Onun hayatına biri girince sana karşı bu tavırda olmayacak hayta sen onun gibi davranırsan bu davranışı kabul etmeyecek net.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum ve seni öylesine iyi anlıyorum ki sanırım arkadaştan sevgili olmuyor yani her şey güzelken bir şeyler çıkabiliyor bana kalırsa gerçekten seviyorsan şansını dene ama bu his sadece onunla iyi hissediyo oluşunsa biraz arana mesafe koy ve onun davranışlarına göre sonuç belli olur umarım her şey istediğin gibi olur

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

anladığım kadarıyla ikiniz de kaybetmekten çok korkuyorsunuz ve bu korku size istemediğiniz şeyler yaptırıyor. öncelikle sen eğer gerçekten ona karşı bir şey hissetmiyorsan kendini bu durumdan kurtarman gerek çünkü o seni öyle görmediği sürece hayatına birini almakta sakınca görmeyecek. aynı şekilde onun da bunu aşması gerek. birbirinizi sevgili olarak kabul etmediğiniz halde ikinizin de hayatına birileri normal olarak girip çıkabilir, ikiniz de bununla yüzleşmelisiniz.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Kaybetme korkusu insana bir sürü şey yaptırabiliyor. O da büyük ihtimal seni kaybetmek istememiş ve öyle davranmış olmalı. Sen bu korkuyu dinleme ve ne olursa olsun hayatını yaşa. Eğer birlikte olmak kaderinizse bundan kaçamazsınız zaten.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

İnsan kime karşı hangi duyguyu besleyeceğini seçemeyebiliyor. Kalp ve yürek "sev" dediyse, kişinin kendisi de dahil herhangi bi' başkasının yargılaması ne haddine? İnsan birbirine her şey olabilmeli... Sadece sevgili arayışında olunduğu için insanlar içlerinde biriktirip biriktirip patlama noktasına gelince de her şey tükeniyor. Asıl soruna gelirsek, insan aynı kişiye defalarca kez yenilebiliyor. Hani o konuyu kapattım demekle kapanmıyor hiçbir şey. Bu yüzden eğer ki onu yaşayabilme ihtimalin varsa, eğer ki her defasında seni itmiyorsa, eğer ki her anında onunla olmak istiyorsan, kalbinin sesini dinle ve yaşa onu. Bırak kaybetme korkusunu eğer ki sevgisi gerçekse; hep sana kalır... Sen sadece akışına bırak. Umarım her şey ikiniz içinde çok güzel olur... :)

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

En yakın arkadaşına karşı bir şeyler hissetmen büyük bir problem. İnsan en yakın arkadaşım dediği kişiye karşı bir duygusal bağ düşünemez. Bi kendine sor sen ben napıyorum diye. Erkeğe sen duygularını açarsan o erkek zaten aklına sokarsın. oda karşı koyamaz doğal haliyle. sen başka bir yol çiz kendine en iyisi. Yakın arkadaşın olmayan biriyle.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Sponsorumuz: İnstagram Ucuz Takipçi
tiktok jeton hilesi - mmorpg oyunlar - kesintisiz tv apk - netblu apk - taraftar tv apk - tiktok jeton hilesi - cs 1.5 indir - gta 5 mobile hile apk - tiktok jeton hilesi tikplus apk - pop şarkılar