Eksik kredi tamamlama

31.05.2021 15:43:28

Üniversite okuyan arkadaşlar ben üniversiteye gidiyorum bazi zorunlu derslerden kaldığım için secmeli derslerim eksik kalmış durumda son sınıfta tamamlamak için hak tanırlar mı yoksa yaz okulunda tamamlama hakkım var mıdır yardımcı olur musunuz ?

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim
Bu Soruna Üretilen Çözümler

Kredi kartını çok kullandım ama zar zor kullandım tavsiye ederim sana da. Ama ödeyeceksen kullan yoksa çok zor oluyor. Onun dışında daha iyi kullanımı uygun kartlar var onlara da bakmanı önerirsin.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

yaz okulu durumu üniversiteden üniversiteye değişiyor. son sınıfta da, yaz okulunda da üniversitemizde kredi tamamlama hakkı var.biz ne desek boş olur, üniversitenin öğrenci işleriyle konuşarak daha net bir bilgi alabilirsin.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

yaz okulunda halledebiliyorsun. eğer ücretli okuyorsan ücretine yansıyacak bu durum. sonraki senende de verebiliyorsun yaz okulunda da verebiliyorsun. 150 kelimeyi dolduramadım..

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Yaz okulunda eksik dersleri tamamlama hakkı var diye biliyorum bizim üniversitede vardı, üniversiteye göre değişiyor mu bilmiyorum, eğer yoksa da normal dersleri seçip seni zorlamayacak şekilde kaldığın dersleri de seç

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Sponsorumuz: takipçi satın al