Eski sevgili

25.06.2021 19:36:20

Bir çocuk var aynı okuldaydik,bu çocuğun yakın arkadaşı benim sınıf arkadasimdi, çocuk benden hoslanmis uzun süre sonra 9 ay gibi bir süre sevgili olduk,ilk ilgiliyken sonra ilgisi söndü devamlı ayrılıp barıştık ve ben en son komple bıraktım bir sene peşimde koştu söz o şekilde biri olmicam değiştim diye.Şimdi yine beraberiz eskisinden çok ilgili,beni seviyor çok ama o zamanlar üniversite için başka şehire gitmeyi düşünüyordu arkadaşlariyla ve bunun kavgasını yapip ayriliyoduk hep.Şimdi gidemedi benimle aynı şehirde ve sanki bu olay olmadi ve o yüzden kız hayatı yaşayamadi diye bana geri dönmüş gibi hissediyorum.Bunu ona yansıtıyorum istemeden çünkü üzülüyorum, onun için bir tercih olmuşum gibi hissediyorum

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim
Bu Soruna Üretilen Çözümler

Belki de cidden onun seni sevdiğini anladı. Bu kadar fazla kafanda büyütme akışına bırak. Seni bu kadar çok seven birisi ve değer veren birisi var ise fazla bir anlam katmaya gerek yok. Eğer aklınızda bir şey yatmışsa da çekinmeden söyleyip konuşabilirsin.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Bazen kafamıza bazı şeyleri çok fazla takıyoruz. Belki sevgilinin öyle bir düşüncesi hiç yok ama sen düşünerek bunu kafanda büyütüyorsun. Onunla bu konuyu düzgünce konuşmadan gerçeği bilemezsin. Belki konuşsan bile bilemeyeceksin ama en azından onun hareketlerinden içtenligini falan anlayabilirsin. Bence düzgünce sevgilinle buluş ve bu konuyu konuş.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

İnsanların düşüncelerini kontrol edemeyiz veya sürekli anlayamayız çünkü kendi düşüncelerimizden bile emin olamadığımız oluyor. Sizin de bunları düşünmek yerine sadece kendi mutluluğunuzu düşünmenizi ve en çok düşünce yatırımını kendinize yapmanızı öneriyorum. Yani çok kafaya takmayın üzülmeyin kontrol edebileceğiniz şeylere üzülün.Ve birisi hakkında kafada kurmak yerine direk o kişiye sorun ki aklınızda kalmasın.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Sponsorumuz: takipçi satın al
tiktok jeton hilesi - connect tv play - netblu apk - tv apk - cs 1.5 indir - tiktok hile - connect tv play - binance güvenilir mi - paribu güvenilir mi - coinbase güvenilir mi - okex güvenilir mi - bitexen güvenilir mi