Eski sevgilimi konuşmaya nasıl ikna edebilirim?

19.05.2022 11:48:01

İlk başta yalan üzerine kurulan bir ilişki vardı, sonra zamanla sevdim, ve ilişki gerçeğe dönüştü. Sevgilimin çok gönlünü kırdım, eski sevgilisi her gün bulunduğumuz ortamda olduğu için, ondan bahsedip, sevgilimi çok kez aşağıladım(kendime hakim olamıyordum). Her seferinde özür diledim, bir daha olmayacağını söyleyip barıştık. Ama bundan 1hafta önce aynı şey yine olmuştu, bu kez kız şişmiş belli ki, artık vazgeçtiğini, beni zerre kadar sevmediğini söyledi, hatta düşmanım gibi görüyorum seni dedi. Ben çok pişmanım, çok ağladım, o da farkında pişmanlığımın, ama kalbini değil aklını dinliyor, böyle yürümez eninde sonunda ayrılacağız diyor. Ama ben gerçekten değiştim, ona da bunu çok kez ifade ettim, ama beni dinlemiyor, sorularıma cevap bile vermiyor. Tamam istiyorsan ayrılalım ama böyle kaçma benden konuşalım dedim istemiyor, ani karşısına çıkıp konuşmaya çalışsam da benden kaçıyor. Ne yapsam acaba?! Konuşmaya ikna edemiyorum. Ne yapsam olmuyor. Bir ileri veya geri adım atmamız gerekiyor, böylece ikimiz de acı çekiyoruz. Sizce ne yapmalıyım, nasıl konuşmaya ikna etmeliyim? Beni gerçekten sevmiyormu dur artık (ama beraber fotoğraflarımızı silmemiş hala telefonundan), veya seviyormudur? Hiç çözemedim. Yoksa naz mı yapıyor? Ama bana çok kötü davranıyor, ağır sözler söylüyor, "karaktersizsin, eski sevgilimden betermişsin" diyor. Ne yapmalıyım? Yardım edin!

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim
Bu Soruna Üretilen Çözümler

kız doğrusunu yapmış ilişkilerinde empati duygunu kullanarak ilertletmeni öneririm yeni birisini bul ve hayatına onunla devam et baktın bazı davranışların düzelmedi ve hakim olamıyosun psikolga başvurmanı öneriyorum.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Karaktersizce davranmışsın ışte seviyorumu yok bunun güven kırmışsın bi kere baştan yanlışsın kırdığın kalbi de güveni de toparlamak çok zor kız akıllıymış mantığını dinlemiş tebrik ediyorum o senden uzak dursun sen de gerçekten düzeldiysen yeni birini bul o kız seni her gördüğünde yaptığın şeyleri hatırlamayacak mı sanıyorsun

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Sponsorumuz: takipçi satın al