Her şey üst üste gelince insan ne yapmalı?

23.05.2020 00:19:45

Çok sevdiğim yerini dolduramayacağım sevgilimden ayrıldım yakın bir zamanda. evet ben yaptım hemde hayatımda ilk kez. yaşattığı acı ve boşluğu tarif bile edemem. şu anda yaşadığım evden de çıkmak zorunda kaldım daha doğrusu mecbur bırakıldım, yeni bir ev bulmam lazım ama resmen ortada kalmış gibiyim. karantina süreci dolayısıyla çalışamadım ve gelir de elde edemedim. bu kadar çok şey olurken hayatımda bir de sevilmemek, aldatılmak, kandırılmak, aptal yerine konmak çok ağır geldi. ne uyku uyuyabildim ne de tek lokma yemek yiyebildim. sevdiğiniz kadın sizi nasıl kandırabilir ki? nasıl yapabilir ki bunu anlayamıyorum. aşırı derecede demorolize olmuş ve bitmiş hissediyorum. bir anlamım yada hissiyatım kalmadı hayata dair. bunca acıyı nasıl sindirebilirim nasıl geçer bu acı bilmiyorum..

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim
Bu Soruna Üretilen Çözümler

Bence de önce kalacak bir yer bul. Acı olacak elbette hepimiz yaşıyoruz ama bazen böyle sıkıntılar Allah a yönelmemizi daha çok sağlıyor. Her şeyden önce iyiki bitmiş çünkü ben ortada bir ilişki sevgi saygı göremedim. Eğer seni gerçekten sevseydi aklına ikinci bir insan girmezdi. Elbette geçecek ve elbette sana geri dönecek. Takmamaya çalış lütfen kendini çok yoruyorsun ağlıyorsun ama zamanla aşılıyor böyle şeyler. Çokçaaa sabııırrr ve dua ile. Allah a emanet ol

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Güçlü durmaya çalış her şeyden önce.Ailenden maddi manevi destek isteyebilirsin.Yakın gördüğün birinden borç alabilirsin önce kalacak bir yer bulmalısın.Kız arkadaş konusuna gelince ayrılmanız yerinde olmuş.Kimse vazgeçilmez değil bu sıkıntıları aşacaksın ve birgün bu halini buruk bir gülümsemeyle hatırlayacaksın.Takma kafana hiçbir şey senden önemli değil.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim