Hoşlandığım kişiye ne kadar süre vermem gerekir?

19.05.2020 23:19:06

Arkadaşlar bir hanım efendiden hoşlanıyordum biraz erken oldu ama açıldım ona bende senden hoşlanıyorum tam demese de buna benzer bir şey söyledi ve ilişki değil de bir şeye başladık ilk başlarda iyi hoş ilerliyordu ama kendisi birden durgunlaşmaya başladı bu beni tedirgin etti biraz pimpirikli bir insanım neyse bende buna soğuk yapınca hemen sormaya başladı neden soğuk yapıyorsun diye o zaman kendi kendime dedim tamam oda önemsiyor ki böyle bir şey yaptığım da geri dönüşü oldu ileriye doğru işler yine biraz karıştı tekrar soğuk olmaya başladı gibi oldu artık kafam aşırı derece de karışık nedendir bilmem biraz fazla bağlandım gibi hissediyorum da belki benim bu kadar fazla bağlandığımı anladı kafasına göre oynuyor biraz net bir insanım dese kusura bakma ben senden hoşlanmıyorum olmuyor tamam derim bir kaç kez sordum sorun yok dedi biraz rahatsızlığı da var o yüzden üstüne gitmek istemiyorum ama böyle de çok ikilemde kaldım benim sizlere sorum şudur insan sevdiği birine ne kadar süre tanır ne zamana kadar değer verip sineye çeker ne zamanı bekler sizce ne zaman ya tamam olmuyor artık uğraşmayayım demem lazım?

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim
Bu Soruna Üretilen Çözümler

Askin kurali beklemektir herkes sevebilir ama herkes bekleyemez gercekten biseyler hissediyosan onu bekle derim ben bence bekle baskasina kosma seven insan sonsuza kadar da olsa bekler

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Kadınlar karşısındakinden emin olmadan tamamen kendini o insana bırakamaz. Erken açılmanın da getirdiği bi güvensizlik oluşturmuşsun sana göre hareket ediyor. Duygularını daha net ve kararlı bi şekilde hissettirmelisin. Seni önemsemese geri çekildiğinde o da tamamen bırakırdı. Kararlı ol ve hislerini ona inandır.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Biraz erken açılmış olmanın tedirginligi olabilir karşı kadin tarafini anlayan biri olarak aynı durumu ben de cok kez yaşadım ya aklimda birisi oldu tereddüt ettim ya fazla ilgiye alışık olmadığım için bi anda ilgisi beni korkuttu ya karşı tarafin erken açılmış olmasi ilişkiye hazır olmadığımı düşünmeme sebep verdi vs bunun gibi seyler... size önerim kendinizi hele ki soğuk yapan biri varsa karşınizda birazcik çekin yeri gelsin o desin soğuk mu yapıyorsun o önemseme ilginize illa ki alışmistir onun sorgulamasidir ama sizi kaybetme korkusu olan birinin sürekli sürekli soğuk yapması mantıklı olacak bi durum değil. Akışına bırakın tabiki kendinizi çok fazla öne atmadan :)

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Bağlanmaktan erkekler neden korkuyor anlamıyorum. Her iki tarafta kendini birden çekmiş. Benimde ilk sevgilim çok ilgiliydi. Sonra kendini bi uzaklaştırdı. Ama sonuç ayrıldık. İki tarafta ne istediğini bilmeli. Taktikle ilişki yürümez. Bir insan net olmalı. Hoşlanıyorum dediyse ona göre davranmalı. Tabi karşı tarafta buna olumlu cevap verirse bu ilişki yürür. Bir taraf soğuk yaptığı için diğeride yaparsa. Çıkmaza girer. Ve sonuç alınmamış soru işaretleriyle dolu ne başı ne sonu belli olmayan bir oluşum. :)

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Siz birbirinize güvenin öncelikle sonra herşey su gibi gelir emin olun buna soğuk yapmasının sebebi hemen kaçıp gidecekmi sınaması olabilir o sebepten sakın geri adım atmayın Hep ileri tam ileri

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Sanki iki tarafta birbirine nasıl davranacağını şaşırmış gibi. Ya aslında şey gibi hani bir yerde karşıdan gelen insanla karşılaşırsın da ikinizde sağ sol yaparsınız çarpışır gibi olursunuz. Onun gibi aslında. Biraz daha bu dönemde iyimser olup alttan alıp cilveler yapmalısınız derim. Süreci sakince atlatırsanız bir sonraki evreye daha rahat kolay geçersiniz.:)

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Belkide rahatsziligindan dolayi bu sekilde davranıyordur. Üzülme bekle seviyorsa zaten oda zamanla anlar.biraz zaman ver ikinizde dedgim giib seviyorsa yazar cok üstüne gitme bekle eğer halen öyle davranirsa konuşmasiniz

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Sponsorumuz: İnstagram Ucuz Takipçi