Kalbimde bıraktığı enkaz

26.06.2020 17:18:16

Merhabalar hepinize sevgiler. Benim canım bildiğim bir sevgilim vardı 2 gün once tamamen bitti bağımız. Yaklasik 3 yildir beraberdik. Dersane den tanışmıştık babası benim memlekette 2.eşi burda ders çalışsın diye çanakkaleden olduğum şehre geldi. 1 yıl içinde dersane arkadaşımdı. Her neyse uzun zamandır yaşadığımız basit saçma kavgalar anlatsam gülersiniz o kadar komik şeyler ki ama bu basit kavgalar büyüye büyüye artık içimde çiğ oldu beni çok üzdü çok kırdı en kötüsü de hicbir zaman anlamadı. En son ki tartışmamızda telefonu kapattim sonra yazmadı. Bir hafta geçince vana şarkı atti yazmadım çünkü benim istediğim bu zamana kadar kirdigi şeyler için özür dilemesi ve duzelmeaiydi bu göreme kadar yazmak istemedim. Aradan 20 gün geçti askere gideceği icin yazmam gerek artık diye düşündüm. Para sıkıntısı olduğu için kartına para attım ve yazdım bunu hep o da bana bende ona yaparız çünkü bana gerek yok geri göndercem yazdı sonra aradı konuştuk sana muhtaç değilim yazıp aramayana ne diyim dedi kestirip atti. Ben düzelmesini beklerken o bana o zamanı köklenerek geçirmiş. Ve şuan bulunduğum şehre geldi babasıyla vedalaşmak için. Karşılaşmamak için dışarı çıkamıyorum. Zaten mesafe vardı Aramız da beni görmeden giderse onu içimde öldürmeye karar verdim. Canım hala o kadar açıyo ki bunu ağlayarak yazıyorum. Ben içimden geldiği gibi davrandım vicdanim ne derse onu yaptım. Rabbimden dilegim bana pismanlikla dönmeai özür dilemesi .c anlatacak çok şey var. şimdiden teşekkürler arkdaslar.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim
Bu Soruna Üretilen Çözümler

Özür dileyeceğini sanmıyorum uzun süreli ilişkilerin sonu hep böyle mi olur bilmiyorum ama cılkı çıkıyor sanırım para meselesi de gururuna dokunmuş olmalı sanki onu paramla yanında tutuyomussun gibi gelmiştir kendi yoluna bak derim nasip

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Seni oyle iyi anliyorum ki. Ben erkeğim ve bugun benim de iliskim tamamen bitti. Yaptiklari onca seyden sonra hic ozur dilememeleri hicbir sey yokmus gibi hareket etmeleri..İcimde o kadar birikmis sey var ki bunlari soyleyemeden iliskimize son vermemiz.. Senin yapman gereken ne biliyor musun ? Hicbir sekilde yazma yok ol gorunmez ol. Emin ol ki askere gidiyor zaten ve orda insanin aklina hic olmadik seyler bile geliyor ki senin gelmemen imkansiz. Insan cok sey dusunuyor orda. Suan icin arkadaslarinla konus takil gez toz kafani dağit. Ben oyle yapiyorum deniyorum en azindan. Cunku suan icin değmezler. Hatalarini anlamadiklari surece kadin veya erkek farketmez yine ayni seyler yasanacaktir.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Sponsorumuz: İnstagram Ucuz Takipçi