Ruhsal bosluktayim,hayatim berbat gidiyor

13.02.2020 02:21:40

Tam anlamiyla duygusal boşluktayım. Bir ilişki içindeydim,bu ilişki benim hatalarım yüzünden bitti arkasından çok kostum çok ağladım ve en son sevgilisi olduğunu öğrendim hayatim zindana dondu. Hayatkm berbat gidiyor.Ondan sonra kiminle denemeye çalışsam olmadi,karşıma asla düzgün bir insan çıkmıyor,insanlar beni sanki sadece eğlenmek için kullanıyor gibi hissediyorum. Ruhsal olarak yapayanlizim eski sevgilimi unutmak ve doğru insani bulmak için ne yapabilirim teşekkür ederim

Anonim
Bu Soruna Üretilen Çözümler

Ufff bende aynı problemle başbaşayım...gercekten cok zorr bi durum Allah yardımcın olsun ...ama bu surecte bence eglenceli arkadaslarınla takılmak sanada iyi gelir cık gez dolaş

Gamze3535

maalesef zaman her şeyin ilacıdır sözü doğru oluyor böyle zamanlarda. unutamazsın da bir süre o acıyla, o psikolojiyle baş etmen gerekecek ama sonra geçecek şimdi şaka gibi geliyor ama eninde sonunda atlatıyorsun ve bu zamanlarında elinden geldiğince sosyalleşmeye bak dertlerini paylaş.unutturmayacak belki ama iyi hissedeceksin ve duygusal boşluğunu da biriyle doldurma ben bu hataya düştüm ve birlikte olduğum insan da hep onu aradım hem kendini kandırma hem karşındakini. gereksiz umut vermek istemiyorum sana ama o kişi doğru insansa bi şekilde zaten yine birbirinizi buluyorsunuz..

Anonim

İlk önce kendi hayatını düzene soksan daha iyi olur eğer duzeltmezsen eski hayatın gün geçtikçe senin karsina çıkar ve bundan rahatsızlık duyarsin ilk önce kendini hazırla ondan sonra birileriyle konuş takıl eglen ama ilk kendine çeki düzen ver mesela önceden yaptığın hic bir seyi şimdi yapma böyle başlamak senin için daha iyi olur

Anonim

Dediğin gibi duygusal boşluktasın ve o duygusal boşlukta birileriyle konuşmak istiyorsun ama o zamanda yanlış insanlar denk gelir o yüzden ara ver ve kimseyle konuşmamaya çalış böle daha iyi olur senin için hayatın guzelliklerini yaşamış olcaksn

SATÜRNN

Biriyle denemeyi bırak bi sal kendini rahat bırak. Bir ilişki içinde olmak zorunda değilsin önce bunu bil. Boşluğa düşmen de çok normal. Ayrılık sonrası bu durumlar olur. Kendine zaman ver sadece zamanla her şey yoluna girecektir.

Anonim

çok zor olacak biliyorum ve seni çok iyi anlıyorum. ama emin ol hiçbir şey senden değerli değil, şuan buradaki insanlar sana ne söylese boş çünkü sen kendi içindekileri dğeiştirmedikten sonra hiçbir anlamı yok söylediklerimizin. istediğin kadar psikoloğa git yine fayda etmez, insanın en büyük ilacı kendisidir. öncelikle şuan özgüven eksikliğin var kendine ve her şeye karşı, her şeyin temeli kesinlikle özgüven, kendine olan güvenini sağla ki ayakta sağlam durabilesin. bunun için de öncelikle bir hobiye bir ilgi alanına yönel kafanı meşgul et, arkadaşlarınla vakit geçir. kendini bir alanda gelişmiş iyi hisset ki başarı hevesiyle gurur duy. ayrıca dinlediğin müziklere dikkat et. bilinçaltını sen farkında olmadan ciddi manada etkiliyor öyle bir şey ki insanı intihar düşüncesine bile sürükler. o yüzden hareketli şarkılar hatta mümkünse sözsüz enstrümantal hareketli melodiler dinle. erkeksen ya da kadınsan cinsiyetine göre internette forumlar okuyabilirsin. erkek için; alfaloji kadın için de kadınlar kulübü forum sitesini öneririm. emin ol geç de olsa geçiyor. unutmaya çalışma, unutamazsın hiçbir şeyi. yapman gereken tek şey kendine odaklanman emin ol. o insan kaderinde varsa elbet bir gün gelir ve seni çok farklı şekilde görüp duyunca kaybettiği insana zırlayarak bakar. sana güveniyorum.

iilay

Zaman unutturmaz,uyuşturur yani hiçbir zaman unutamayacaksın ve çok üzüldüğünde hep aklına gelecek,bazen sık sık bazen yılda birkaç kez.Dunya böyle şeylerden ibaret değil ve de bu şekilde depresyona girme ve bu durumu yakınındaki insanlara da çok fazla belli etme çünkü kimse yakınında devamlı depresyonda olan söylenen birini istemez.Kendine iyi bak.

sevvalt

bu hayata dönüp baktığında herşey yanında olan insandan yada sevdiğin insandan ibaret değil ki dünyada o kadar güzel şeyler varken bir insanın bir yerde tıkalı kalması kendine yapmış olduğu en büyük haksızlık bence ne yap biliyo musun ? müzik listeni yenile yada spor yap yada mutfakta zaman geçir kendini başka şeylere yönlendirirsen senin için daha iyi olur ve unutma hayat devam ediyo sen nasıl yaşamak istersen o şekilde yaşarsın.. ve hayatı yaşamasını bilmek gerek bence bu iş sende bitiyo kendine inan ve güven yapabilirsin herşeyi :))

Anonim

İlk olarak eski sevgilini bir anda unutup hayatına bakamazsın. Bir acı evresi vardır. Hemen hızlı bir şekilde yaşamaya çalışma. Ayrılığı önce bir hazmet. Unuttuğuna yüzde yüz emin olduğunda ise etrafına bak. Seni bir yerde bir insan bekliyor olacaktır. Bazı şeyleri sadece zaman halledebilir. Umudunu kaybetme. İnan bana her şey güzel olacak. Sadece zaman.

Anonim