Sevgilimi tekrar nasıl severim ?

18.05.2020 08:34:28

Çok güzel giden bir ilişkim vardı birbirimize aşıktık ama son zamanlarda yani son 1 2 ay çok fazla kavga etmeye başladık birbirimizi çok yıpratıyorduk bu kavgalarda haksız olan genelde ben oluyordum çünkü en ufak şeyleri büyütüp ayrılma noktasına getiriyordum. Son bir hafta her gün ayrılık noktasına geldik sürekli engelliyordum sürekli onu kızlara baktığını düşünüyordum ama hiçbir kıza bakmazdı takip de etmezdi . Çok kıskançtık instagramda bile hiç erkek takip etmem . Birbirimize çok bağlıydık onunla birlikte her şeyi çift kişilik düşünür oldum . Onu kendimden ailemden bile çok seviyordum . En son onun beni kıskanmasından dolayı bir kavga ettik sonra sg hayatımdan dedi sonra aramadım 3 dk sonra tekrar aradı orospu kaşar dedi herkes seni sikip bi kenara atıcak dedi kimse seni sevmicek işi gücü sex olan sevmeyi bilmeyen bir kızsın dedi bundan sonra çok kırıldım ve hiçbir şey söylemeden telefonu kapattım sonra tekrar aradı ailenle aranı bozucam evden atılmak zorunda kalıcaksın vs şeyler söyledi ondan sonra gün içerisinde sürekli kavga ettik sürekli ağladık bana pişman olduğunu aslında onları sinirden söylediğini onları söyledikten sonra telefonu yere atıp al beğendin mi yaptığını dediğini söyledi evlenmek istediği kız olduğunu da söyledi kurduğumuz hayallerden bahsetti onların gerçek olmadığını söyledi ben en baştan inanmadığım için ve kavgaların en yoğun olduğu dönemden dolayı ona güvenmedim günlerce ağladık ve şu anda her gün görüntülü konuşup ağlıyoruz nasıl eskiye dönücez

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim
Bu Soruna Üretilen Çözümler

Buna çok benzer bir ilişki yaşamıştım. Dönüp baktıgımda iyi ki bitmiş diyorum. İnsanlar sinirle ağzına geleni söyleyebiliyor karşı tarafa evet ama bu tehdit derecesini aştıgında sıkıntı var. Ne kadar sinirli olursa olsun işin içine aileyi katıyorsa, tehdit ediyorsa o ilişki yürümemeli. Çok seviyor olabilirsiniz ama sana saygısı kalmamış biri var karşında. İlişkide sevgi ne kadar önemliyse saygı da aynı derecede önemlidir.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Bence geri falan dönme :) Daha herşeyin başında böyle iğrenç şeyler eden, tehtidler savuran biri ilerde çok daha kötülerini yapar. Daha iyi insanları hakediyorsun vazgeç bu sevdadan :))

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Bi insan sevdiğine o kelimeleri kullanmaz . Ya çok canı yanmıştır kendini kaybetmiştir yada sevmiyordur . Bunu senden daha iyi kimse bilemez ama sevdiğini görüyorsan barışın burnunu sürtün .

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Güven çok önemli. Sana o kelimeleri kullanması hiç hoş değil. Bir anda seni silmiş. İnsan sevdiğine o kelimeleri hiç söyler mi? Onunla iletişimi kes , senden hiç haber almasın. Merak etsin. Merak onun içini yiyip bitirecek yaptığına çok pişman olacak. Sana dönüşü muhteşem olacak. Kaçan kovalanır misali. Asla arama mesaj atma. O senin peşine düşsün.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Yanlış anlama ama seven insan karşındakine böyle Ağza alınmayacak şeyler söylemez çünkü bir erkek için en önemli şey namustur. En ufak bi kavgada senin namusunu ayaklar altına almış kim olursa olsun bence namusun hakkında kimsenin böyle konuşmasına izin vermemelisin

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

kusura bakma o ilişkiden birşey olmaz acı söylüyorum ki suratına çarpsın bu cümlelerim belki kendine gelebilirsin.onun sinirle söylediği şeyler ilişkinin başında düşündüğü veya evde oturup kafasında kurduğu şeylerdir ki bunlar sinir anlarında ortaya çıkar. ne kadar sinirle söyledim vb dese de bunlar beynin en derinlerinde yatan düşüncelerdir. insanlar sinirlenince gerçek düşüncelerini ortaya koyar.sana tavsiyem bu ilişkiden uzak dur seni herhangi birşeyle tehdit eden ayrılsanız dahi hayatı sana zindan etmeye çalışan insandan uzak dur.bu insan tehlikelidir.ayrıca birbirinizi bu kadar kısıtlamak zaten ilerde daha büyük zararla size geri dönecektir 2nizinde kendinize olan güveniniz yok bu bir gerçek. onu kendinden uzaklaştır mesafe koy.bu cümlelerden sonra eskiye dönemessin eskiyi hatırlayıp yaşamak isteyebilirsin fakat o sinirle kullanılan cümleleri kimse unutmayacak en ufak kavgada onun yüzüne vuracaksın bunları ve daha kötü olacak.eskiye dönemessin ancak geleceği şekillendirebilirsin

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Şu kullandığın kelimeler ve kurduğun cümlelerden utanmalısın.Burası sizin birbirinize ettiğiniz küfürlerin paylaşıldığı bı sayfa değil.önce ağzını topla.ne konuştuğunu bilmiyorsun biraz kibar ol erkeğim ve rahatsız oldum.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Sponsorumuz: Minecraft Premium