Sevgilimin surekli konusmamizdan sıkılması

26.06.2020 11:38:02

Merhaba. Biz 9 aydir birlikteyiz bu sure zarfinda surekli tartisip kavga edip ayrildik ve baristik. Nerdeyse 7/24 telefonda konusan biriyiz daha doğrusu biriydik. Son zamanlarda bu konusmalar azalmaya basladi telefonlar acilmamaya basladi. Yemek yapicam temizlik yapicam bahanesiyle gidip 5 6 saat gelmiyordu. En son dün bu yuzden tartisma yasadik. Bana dediği sıkıyosun, ayni seyleri konusmaktan sıkıldım ayni seyleri yapmaktan sıkıldım surekli tekrar ediyoruz. Ben surekli konusmak isterken onun boyle dusunmesi boyle soylemesinin sebebi nedir ? Ben biraz sorgulayici birisiyim ne yaptin neler yaptin her seyi soruyorum neyden kaynaklaniyor ne yapmaliyim ?

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim
Bu Soruna Üretilen Çözümler

erkekler bu kadar iletişim halinde olmayı sevmezler. özgür olmak isterler ki bu sadece erkekler için geçerli değil. bence 7/24 konuşmak ilişki açısından olumsuz bir davranış. hem zaten hergün hergün ne konuşabilirsin ki? afaya mesafe koymak her türlü ilişki için iyidir. bazen kavga da edeceksin, küseceksin, zamana bırakacaksın; bunlar normal, olması gereken şeyler.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Benim erkek arkadasim çok yazismayi sevmiyo belki sizin erkek arkadaşınız da telefonla konuşmayı sevmiyodur. Ve ilgisini çekmeyen konuları açmayın bu bı erkeğin futbolla alakasız bı kadınla futbol konuşmaya çalışması gibi.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Ona karşı ilgini kosene çekilmesi tavsiye ederim. Erkekler çok egolu varlıklar. Geri cekildigin an senin üzerine düşmeye başlayacak bundan emin olabilirsin. Kendim ve yakın cevremde gozlemledigim kadarıyla söylüyorum

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Sponsorumuz: İnstagram Ucuz Takipçi