Sevgilimle uzaklastik

09.03.2020 21:50:10

Kpss sınavına hazırlanıyorum. Sevgilim var herşeyim bildigim uzerine titredigim. Aramizda mesafe var. O şuan çalışıyor. Mayısta inşallah askere gidecek. Gün içerisinde o kadar az konusuyoruz ki. Anlayışsızlık yapmak istemiyorum. Geldiği zaman yoruluyor direk uyuyor bazen iyi geceler aşkım demiyor aramıyor ama ben yorulduğunu görüyorum. Hiç sesimi çıkarmıyorum bir köşede bana yazmasını aramasını bekliyorum. Ama bedenen ve kalben o kadar çok yoruldum ki. Beni artık çok sevmedigini uzaklaştığını bile düşünüyorum . Çünkü insan 2 dakka da olsa o uygun ortamı bana yaratabilir. Gün içerisinde onu bekliyorum ve bana iki cümle yazmaktan aciz. Odada yek başına kalmıyor iş arkadaşları var bunu da göz önünde bulunduruyorum. Ama bilmiyorum hem beni o kadar çok sevdiğinden eminim hemde değilim. Ayrılmak kesinlikle istemiyorum. Düşüncesi bile beni korkutuyor. Onun beni bırakacağını dusunmem bike tüylerimi diken diken ediyor. Alıp karşıma konuşsam duyuracağım şeyleri de biliyorum o yüzden sabırla bekliyorum. Ama ben bur kadının bu kadar ilgisiz kalmaması gerektiğini dusunuyotum. Çok üzülüyorum. Belki size çok sıradan gelecek ama ben onu çok özlüyorum ve kendimce kafamda senaryolar kurup paranoya yapıyorum..

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim
Bu Soruna Üretilen Çözümler

Hayatındaki insan önceliklerini belirleyemeyen bir insan. Vakit yaratması gerekiyor sana, ne olursa olsun. Bazen 2 dakikalığına bile olsa senin için vakit yaratabilmeli diye düşünüyoerum. Bunu onunla paylaşmalısın bence. Ne diyeceğini bilsen bile yine dene. Bu bir şey kaybettirmez. Seni anlamasını sağla, empati kurması gerektiğini .. Sen fazlasıyla anlayışlısın umarım o da aynı şekilde sana karşı anlayışlı olur ve bu sorun hallolur.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Seni en cok ben anlarim ayni durumları yasiyoruz ilgisizlik çok yıpratıyor özellikle hayatını birlestirecegin bir insandan ilgisizlik çok daha yıpratıyor biliyorum ama şunu da biliyorum ya seviyordur ya seviyordur aşkta ikincilik yoktur bence önce gerçekten seni sevdiğine emin ol ve emin olduktan sonra da kendini su şekil motive et ben hep bu sekil motive oldum evet sana karşı ilgisiz ama bu yan yana olduğunuz da bu şekil olmicak bazı şeyler mesafe de kalıyor onun huyu bu yazismayi sevmiyor ama yan yana olduğunuzda bu sorunlar bitecek diyorum ve bazi erkeklwr boyledir bilirsiniz yazismayi sevmez micmictan hoslanmaz icinde seviyordur deli gibi gosterisi sevmezdir ya. Ilgisizlik kötü farkındayım seviyorsan yorulduğunu hissettir ona seni seviyorsa eminim bir adim gösterecektir. Inşallah işine yarar.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Sınav psikoloji cidden kötü olmalı. Uygun bir zamanda onunla sorunlarını paylaş. Seni de anlamalı, sende onu anlamalısın. Umarım sorunlarınız çözülür de mutlu olabilirsiniz.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Açıkça konuşmalısın sorunlarını ve sınav psikolojisindesin bu yüzden herşeyi düşünerek aklını daha fazla karıştırma karşılıklı iletişim kurun ve birbirinizi anlamaya çalışın inşallah mutlu olursun

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

paranoyaların gerçek de olabilir bunu bilemezsin ama ondan ilgi bekleme bir süre onu yormadan onu sevdiğini hissettir. bunun için uğraşmana gerek yok yani kendini zorlamaya. alışmadığı bir hayatı yaşıyor şuan sonuçta. ona yüklenme ama kendine de böyle eziyet etme. ortada bilmediğin şeyler varsa umarım en yakın zamanda ortaya çıkar. zaten böyle bir şey olsa da kafasını karıştırırsın çünkü i.indeki o sevgini ona verdiğin zaman iyi hissedecektir.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Kesinlikle karşına alıp konuşmanda fayda var ama öyle üstü kapalı değil. buraya ne yazdıysan tüm içinden geçenleri onada söylemelisin. söyle ki içinde kalmasın zaten karşı taraf önce bi sinirlenicektir bi bunalıcaktır. Ama diğer türlü sen kendini yiyip bitiriceksin. Kesinlikle onu suçlayarak yapma bu konuşmayı. Karşı tarafı haksız yerede suçluyor olabilir bu durum kendini onan itmek olur.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Benim de böyle bir ilişkim vardı sevgisinden şüphe etmediğim. O da çalışıyordu ve yine uzak kaldığımız zamanlarda şehir olarak, yazmıyodu aramıyodu günde bi kez zar zor konuşuyoduk. Bitirelim dediğimde de bitmişti çünkü bir şey paylaşamıyorduk artık birbirimizden bunalmıştık vs. Felaket tellali gibi gelmek istemem sana dostum ama böyle bir şey de olabilir veya bi sıkıntısı vardır ona yoğunlaşmıştır bu yüzden böyle davranıyordur. Sana bir sürü ihtimal sayabilirim ama benim şöyle bi düşüncem var bir şey ya evet ya hayırdır bir şey ya vardır ya yoktur her şey için geçerli benim için.konuşup bu konuyu nedenini öğren biran önce yoksa kendini yiyip bitirip kendine zarar vereceksin. Umarım konuşmanın sonucu istediğin gibi olur. İyi geceler

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Öncelikle aynı durumu yasayan biri olarak sakın paranoya yapma. Ne kadar suredir birliktesiniz bilmiyorum ama bu durum seni yıpratır ona karşı anlayışlı ol is yerinde bi sıkıntısı askere gitme stresi ve is ciddiye binecekse bunun korkusu vardır aynı hataya bende düştüm simdi ara vermiş bi durumdayız akışına bırakalım biraz dedi mesela ben cok cok özlüyorum onu. Sor "hayatım bi sıkıntın mi var benimle paylaşabilirsin" de ve sakin şekilde acık acık konuş suçlayarak değil ne olduğunu telkin cümleleriyle sor belkide depresyona girme aşamasındadır sen yazıyorsan o yazmıyorsa bi süre kendi haline bırak illa ki yazar bunalıyordur yazmazsa da arada halini hatrını sor kısa cevaplar verirse tehlike canları çalıyor olabilir ama bişeyleri konuşmak istiyorsa belli eder kendini bir de sana bu konuda youtubedan adil yıldırımı tavsiye ederim bu konuşmayı yapmadan onun videolarını izlersen sana cok faydası olacaktır Allah yardımcın olsun kimseye yaşatmasin boyle bi durumu

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Sponsorumuz: İnstagram Ucuz Takipçi