Sürekli Eski Sevgilisini Anlatan Erkek

24.03.2020 15:34:00

Arkadaşlar, merhaba. Bir şeyi merak ediyorum. Sevgilinizin sizi sevdiğinden, size değer verdiğinden hiç şüpheniz yok diyelim. Gerçek anlamda böyle olduğunu düşünelim. Size her seferinde eski sevgilisiyle olan anılarını anlatiyorsa ne düşünürsünüz ? Mutlu olduğu, komik bulduğu, üzüldüğü, kırıldığı anları.. Yani çoğu şeyi anlatıyor eskiyle alakalı. Hayatıyla ilgili her şeyi bilmenizi istiyor, anlatmak istiyor. Ne düşünürsünüz bu konu hakkında ?

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim
Bu Soruna Üretilen Çözümler

Eğer 3 kelimeyle yazma sanşım olsaydı run run run derdim . Gecmiste hallemedigi sorunlar var . Kapanmamıs dosyalar bitmemis hikayeler . Mutlu olurmusun olursun ama bu kurt icine girdimi çıkmaz

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Yanlış bir davranış. Eski defteri hala daha kapatamamış demek ki. Bu süreçte de o defteri kapatmak için seni yara bandı olarak kullanabilir. Eskiden ona kalan izleri var demek ki.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Bence erkek arkadaşına bunun doğru olmadığını söylemelisin geçmişte kalmış ve eski anılar o kişiyle yaşanmış ve bitmiş yeni bir sayfa açılmış ne olursa olsun yaptığı çok yanlış onu uygun dille uyarmalısın

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

eskiden yaşadığı şeyleri tekrar yaşamak istemiyor olabilir. ya da hayatıyla ilgili daha fazla şey bilmeni istiyordur. ya da sana güven vermek istiyor da olabilir. bak bunlar oldu. ama hepsini unuttum. gibi.. ama şahsi düşüncem. bir şeyi ne kadar ortaya çıkarır, nr kadar konuşursan bir süreden sonra aklını kurcalıyor. sorgulamaya başlıyorsun. bence bahsetmemesini söylemelisin. çok da gerekli değil zaten. sonradan sorun olmasındansa hoşlanmadığını söyleyebilirsin.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Bu düşünceleri onunla paylaştın mı paylaşmadıysan paylaşmalısın Ona söylemelisin hoşlanmadığını anlayacaktır zaten diyorsun gerçekten seviyor beni anlayışla karşılayan biridir

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

İçinde ukte kalan şeyleri veya kalmayan şeyleri senle paylaşmak istiyor olabilir, bu durum bi zamana kadar gider tabi.Hissettiğin duyguları anlayabiliyorum ama ona da söyleyebilirsin.Eminim ona kibar bi dille paylaştığında o seni anlayacaktır ve dediğini uygulayacaktır. :)

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Ikinci olarak yorum yapan anonim arkadaşa katılıyorum.Aslinda ilk yorumu yapan anonim arkadaşta haklı.Kendi yorumumu da söyleyeyim bari hayatıyla ilgili her şeyi bilmeni istiyor haklı da eskileri anlatarak bunu yapmasi saygısızlık bence.

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Bu düşünceleri onunla paylaştın mı bilmiyorum fakat paylaşmadıysan paylaşmanı öneririm. Bunu yaparken onu kırmadan, "ben" dilini kullanarak anlat. Yani, "Sen bunu yapıyorsun, hoş değil." demek yerine "Böyle davrandığında kendimi üzgün hissediyorum." demek gibi. Onun geçmişini merak ettiğini ve geçmişini de kabullendiğini söyle. Fakat bazen fazla bilmenin az bilmekten daha zararlı olabileceğini de belirt. Bazı şeyler konuşarak halledilmeli. Umarım ki sizin için de geçerli olur bu durum :)

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Ben bunun kadar yoran bir kesim görmedim. Hayatıyla ilgili her şeyi bilmeni istiyor, eyvallah ama yeni hayatı sensin. Eskide kalmış bitmiş bir şeyi hayatı olarak görmesini doğru bulmuyorum. Mümkünse yaşadığınız her anın değerini bilip, eskiden bahsetmekle doldurmak yerine yeni yaşantılar yaşayıp doldurmanız gerektiğini açık bir şekilde ifade etmelisin. Bu şekilde daha sağlıklı bir ilişki olacağına eminim..

Mesaj Gönder (Çevrimdışı) Anonim

Sponsorumuz: Minecraft Premium